Jak schudnąć 5 kg w miesiąc?

Nadwaga to problem, który bardzo często jest lekceważony. Niewiele osób zdaje sobie bowiem sprawę, jak poważne konsekwencje zdrowotne może nieść za sobą nadmiar tkanki tłuszczowej w organizmie.

Co zrobić, aby schudnąć 5 kg w miesiąc?
W dzisiejszej publikacji pragniemy pokazać jak „krok po kroku” schudnąć 5 kilogramów w ciągu jednego miesiąca. To wynik, który można osiągnąć tylko i wyłącznie przy pełnym zaangażowaniu i samodyscyplinie.

Proces odchudzania musisz rozpocząć od stymulacji własnej motywacji. Twoja zdolność do podejmowania działania jest w tym przypadku kluczowa. Ustal cel, stwórz plan i nie pozwalaj, by poziom motywacji szybował w dół. Pamiętaj, że większość niepowodzeń wynika właśnie z problemów motywacyjnych.

Kolejnym krokiem jest stworzenie odpowiedniego, dostosowanego jadłospisu. Zadbaj o to, by Twoja dieta była zdrowa, pełnowartościowa i… smaczna. Dzięki temu, że będzie odpowiadać Twoim preferencjom kulinarnym, łatwiej będzie Ci ją utrzymać. Dieta powinna składać się z 5-6 posiłków, których bilans odpowiadać musi porze dnia i generowanemu zapotrzebowaniu.

Następnie, skup się na treningu. Poprzez „trening” rozumiemy codzienną aktywność fizyczną w formie aerobów. Intensywność takiego treningu powinna być średnia (około 65-75% tętna wysiłkowego), a czas trwania nie mniejszy niż 30-45 minut. Forma treningowa musi mieć charakter ogólnorozwojowy.

Ostatnim z kluczowych elementów procesów odchudzania jest suplementacja. Wiele osób nie do końca jest przekonanych do właściwości niektórych środków. Czy słusznie? Trudno powiedzieć. Co prawda, niektóre preparaty i ich skuteczność faktycznie pozostawia sporo do życzenia. Nie mniej jednak, wiele różnych środków jest naprawdę skutecznych.

Suplementacja sama w sobie nie jest konieczna, ale stosowania „wspomagaczy” tego typu może skrócić czas odchudzania. Jeśli pragniemy schudnąć 5 kg w miesiąc, jesteśmy wręcz zmuszeni by wykorzystać tego typu preparaty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *