Zakwaszenie – problem połowy Polaków?

Czy wiesz, że zakwaszenie to problem nawet 50% polskiej populacji? Mało kto zdaje sobie sprawę, jak poważne konsekwencje może nieść za sobą niewłaściwe pH w organizmie.

Zakwaszenie skutkuje między innymi silnym dyskomfortem trawiennym, zaburzeniem rytmu wypróżnień oraz uczuciem kwasowości w ustach. Leczenie tej dolegliwości nie jest wskazaniem i opcją, a koniecznością.

Lekceważenie zakwaszenia może nieść za sobą naprawdę poważne konsekwencje zdrowotne, a mianowicie: nowotwory, choroby układu trawiennego, choroby układu wydalniczego.

Pozbądź się zakwaszenia!
Chcesz pozbyć się zakwaszenia i doprowadzić organizm do równowagi kwasowo-zasadowej. Nic trudnego! Medycyna oferuje kilka skutecznych i co ważne – wygodnych rozwiązań.

Jednym z najefektywniejszych rozwiązań jest spirulina i chlorella. Obie substancje znajdują się na liście tzw. superfoods – czyli żywności o silnych, dobroczynnych właściwościach. Suplementem diety, który zawiera obie te substancje jest Spirulin Plus.

Aktualnie Spirulin Plus jest najefektywniejszym suplementem diety na odkwaszanie. O opinię poprosiliśmy eksperta ds. żywienia – Tomasza Krupy.

W zasadzie to Spirulin Plus jest suplementem diety, który jako jedyny (zgodnie z moją wiedzą) ma w składzie zarówno chlorellę, jak i spirulinę. Te dwa składniki są podstawą wszelkich innych środków na odkwaszanie organizmu.

Moje doświadczenie w zakresie stosowania Spirulin Plus jest niewielkie, ale bardzo owocne. Do tej pory, spośród kilkudziesięciu pacjentów, którym zaleciłem stosowanie tego preparatu – niezadowolenie wykazał tylko jeden. Także, zapewnienia producenta o skuteczności 90%+ zdają się być prawdziwe.

Co ważne, preparat daje stałe efekty. Równowaga kwasowa (pH wynoszące 7,35-7,45) utrzymuje się przez co najmniej kilka miesięcy.

 

Chcesz więcej informacji?
Pełen opis produktu wraz z informacjami o składzie, działaniu znajdą Państwo w serwisie odkwaszaczorganizmu.pl. Zachęcamy do szczegółowej lektury i skorzystania ze Spirulin Plus – najlepszego naszym zdaniem środka na odkwaszanie organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *